techPowerUp posted a review on the Xigmatek NRP-HC1201 1200W
Xigmatek's new NRP-HC1201 power supply offers 1200W of power with support for up to six VGA power connectors. Juice is delivered over four 12V rails with up to 36A per rail. Of course the usual features like long and fully sleeved cables and 80+ high efficiency are present as well.
Xigmatek NRP-HC1201 1200W Review