3D Game Man has posted a review on the Zalman ZM460-APS 460W Quiet Power Supply
Need an ultra quiet Power Supply and require lots of quality power? If so, keep this product at the very top of your list. With 460 watts of very efficient power it will easily satisfy most power hungry computer systems. Since it is so efficient, it requires much less cooling power and the 120mm fan is almost silent, especially when PSU is inside the computer case. Let's not forget, it comes with dual +12V rails.
Zalman ZM460-APS 460W Quiet Power Supply Review